Районний літературно-мистецький фестиваль "Приятранське літо"

Районний літературно-мистецький фестиваль

27 червня 2012 року в центральному парку селища вїдбувся щорічний  районний  літературно-мистецький фестиваль «Приятранське літо», присвячений 17-й річниці з Дня прийняття Конституції України. Всіх присутніх зі святом привітали  голова районної державної адміністрації Яровий Олександр Володимирович та голова районної ради Чушкін Олексій Іванович. Вже традиційно очільники району з нагоди Дня Конституції України за сумлінну працю та професіоналізм  відзначили грамотами і подяками райдержадміністрації  та районної ради кращих представників району.

По завершенні офіційної частини розпочався фестиваль «Приятранське літо», участь в якому взяли солісти та аматорські колективи сільських клубів та Будинків культури. Всі учасники концертної програми  також отримали Подяки від голови райдержадміністрації та голови районної ради та сувеніри.

Глядачі ж та всі присутні на святковому дійстві мали змогу пригоститися безкоштовною кашею з польової кухні.