Реформування медичної галузі в районі обговорювалося на нараді у голови РДА

Реформування медичної галузі в Голованівському районі

1 лютого 2013року  під керівництвом голови Голованівської районної державної адміністрації   Олександра  Ярового   відбулася нарада, на якій обговорювалося питання реформування  медичної галузі.

Участь у нараді взяли  голови районної ради О.Чушкін, заступника голови райдержадміністрації Н.Кирилюк,  Побузький селищний  голови С. Слободянюк, головний лікар Голованівської ЦРЛ  В.Сачук, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення  М. Фоменко, завідуюча   поліклінічним відділенням Голованівської ЦРЛ  Г. Кірган, головний лікар  Побузької селищної лікарні М. Іващенко.

Головний лікар  В. Сачук  внесла ряд пропозицій: провести реорганізацію Побузької селищної лікарні, а саме ліквідувати комунальний заклад «Побузька селищна лікарня», як  юридичну особу та перепрофілювати у філію Голованівської ЦРЛ; на базі Побузької філії організувати відділення паліативної допомоги на  10 ліжок, в приміщенні акушерсько-гінекологічного відділення; перепрофілювати хірургічні ліжка в ліжка ДСП і на базі даного відділення відкрити стаціонар ДСП на 40 ліжок; для покращення акушерської допомоги жіночому населенню Голованівського району ввести цілодобове чергування лікарів акушер-гінекологів.

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення  Фоменко М.П. довела до відома наказ МОЗ України «Про організацію надання невідкладної медичної допомоги в центрі ПМСД». Невідкладну допомогу в робочий час надають центри ПМСД у позаробочий час медичні пункти та служба швидкої медичної допомоги.

Голова районної ради  Чушкін О.І.  вніс пропозицію заслухати на сесії районної ради питання ліквідації КП «Побузька селищна лікарня», як юридичної особи та організацію роботи ЦПМСД .