Регіональне свято фолькльору на Голованівщини

Регіональне святор фолькльору на Голованівщини

30 червня 2012року  в селищі Голованівськ у рамках літературно-мистецького фестивалю «Приятранське літо» відбулось регіональне свято фольклору, на який з’їхались народні та аматорські колективи з сусідніх районів:  Гайворонського, Ульяновського, Добровеличківського, Вільшанського, Маловисківського, Новоархангельського, Новомиргородського.

Свято розпочалось з урочистої ходи учасників по центральній вулиці селища. На імпровізованій сцені перед приміщенням районної ради фольклорні колективи зустріли голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, завідуюча сектору фольклору, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Кіровоградського обласного центру народної творчості Людмила Ніколаєнко, заступники голови районної ради та районної державної адміністрації  та хореографічний колектив «Дивокрай» дитячої школи мистецтв.

Дійство відбувалось на сценічному майданчику центрального парку селища, який був оформлений у вигляді українського подвір’я. На голованівські гостини  також були запрошені всі сільські ради та аматорські колективи  району, які радо зустрічали та щедро пригощали  гостей та жителів селища у стилізованих в українському стилі наметах.

У програмі свята представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва народних умільців Голованівського району.

Кожен колектив отримав подяку районної державної адміністрації та районної ради, а також цінний подарунок від засновника благодійного фонду «Відродження покоління» Грушевського Віталія Анатолійовича. Всього відвідувачів було близько 500 осіб.

Але свято на цьому не завершилося, і о 17:00 год. в центральному парку селища відбулась ретро-дискотека , за участю духового оркестру Уманського обласного училища ім. П. Д. Демуцького, худ. керівник, диригент Безпоясний Володимир.

А на завершення святкового дня, о 21:00 год. відбулася молодіжна дискотека!