тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Результати конкурсу на зайняття посади директора КУ

10 вересня 2020 року відбулося третє засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Голованівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Голованівської районної ради Кіровоградської області. До участі у конкурсі було допущено дві кандидатури: Кондратюк Ольга Іванівна та Мирошниченко Олена Віталіївна.

Конкурсна комісія провела кваліфікаційний іспит та співбесіди з кандидатами.

За рішенням комісії визначено переможцем конкурсу на посаду директора КУ «Голованівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Голованівської районної ради Кіровоградської області із загальною сумою балів 8,0 Мирошниченко Олену Віталіївну.

Конкурсна комісія рекомедувала Голованівській районній раді призначити Мирошниченко Олену Віталіївну на посаду директора КУ ««Голованівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Голованівської районної ради Кіровоградської області.

Відеозапис  співбесіди можна переглянути за посиланням:

Частина 1

Частина 2