Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Робоча поїздка

Робоча поїздка

3 грудня 2013року голова районної ради Олексій Чушкін здійснив робочу поїздку  в село Троянка.

Разом з директором територіального центру Валентиною Ткач та депутатом районної ради, головою районної ради ветеранів України Іваном Леоновим відвідали стаціонарне відділення с. Троянка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району.  Завідуюча відділенням О. Кирилюк ознайомила  делегацію із роботою закладу, його приміщеннями. На сьогоднішній день у закладі перебуває  7 мешканців, розрахований заклад на – 25. Всього працівників, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян  – 14 чол.  

Слід зазначити, що це вже друге стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування в районі, яке почало роботу з 21 грудня 2012року, а офіційне відкриття планується в січні 2013року.

Під час зустрічі з трудовим колективом закладу О. Чушкін відмітив велику роботу проведену керівництвом району спільно з територіальним центром та Троянським сільським  М.Я. Завальнюком щодо облаштування, обладнання, упорядкування приміщення Троянської лікарської амбулаторії в якому розмістилося стаціонарне відділення соціального обслуговування. Олексій Іванович закликав трудовий колектив  бути терпимими , уважними, небайдужими до людей, яких вони обслуговують, так як на їхню долю випало нелегке випробування.

В рамках своєї поїздки, Олексій Іванович зустрівся з виконавчим апаратом Троянської сільської ради. У ході зустрічі обговорено  актуальні питання щодо соціально-економічного розвитку території, виконання сільського бюджету. Сільський голова  М. Завальнюк висказав пропозицію про необхідність централізованого переоснащення сучасною комп’ютерною технікою  сільські ради.

Голова районної ради повідомив, що спільно з головами постійних комісії та апаратом районної ради розроблено проект програми розвиту місцевого самоврядування Голованівського району, яка передбачає покращення матеріально-технічного забезпечення сільських, селищних рад. програму планується прийняти на черговій сесії районної ради.

 

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада