Робоча поїздка до села Перегонівка

26 серпня голова районної ради Олексій Чушкін здійснив робочу поїздку до села Перегонівка. У поїздці голову районної ради супроводжували заступник голови районної ради Володимир Козак та головний редактор районної газети «Вісник Голованівщини» Надія Чушкіна.

Метою поїздки було ознайомлення з готовністю НВК «Перегонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» до навчального року та роботи  в осінньо-зимовий період. Директор навчально-виховного комплексу Катерина Баранова повідомила, що за допомогою батьків, трудового колективу та спонсорських коштів  школа підготовлена до навчального року. У 2014 році до школи прийдуть 251 учень. Дитячий садок відвідують 68 дітей дошкільного віку.

Разом із сільським головою Олегом Лободою, директором НВК Катериною Барановою та представником  підрядчика Петром Аркушою було обговорено етапи виконання робіт щодо ремонту внутрішнього туалету, який буде здійснюватись за рахунок спонсорських коштів наданих групою  компаній  «Кернел».

Олексій Чушкін наголосив, що в цьому році порядок здійснення ремонтів за спонсорські кошти змінено. Тепер має укладатись  чотирьохстороння угода, сторонами якої будуть сільська рада, школа, підрядчик та спонсор. В угоді будуть чітко визначені обов’язки і права усіх сторін та передбачено обов’язок  підрядчика протягом року після проведення ремонту виправляти всі неполадки в разі їх наявності.  Після проведення ремонту таким шляхом, все устаткування буде взято на облік та  належним чином зберігатиметься технічна документація.

А також, Олексій Чушкін зазначив що НВК «Перегонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ району, управління якою здійснює районна рада згідно чинного законодавства.

Делегація оглянула приміщення школи, дитячий майданчик, стадіон. Олексій Чушкін поспілкувався з працівниками школи та подякував за роботу проведену щодо підготовки школи до навчального року.