Робоча поїздка голови районної ради до селища Побузьке

19 листопада 2013року голова районної ради О. Чушкін та голова райдержадмінісрації О. Яровий у ході робочої поїздки в смт Побузьке відвідали позашкільні навчальні зклади селища.

Очільники були приємно вражені  представленими роботами вихованців Центру дитячої та юнацької творчості де працює 25 гуртків.  За  поточний рік вихованці ЦДЮТ вибороли від 30 до 50 призових місць в області, та 6 – на Всеукраїнських виставках. За результатами перемоги  3 вихованців Центру було нагороджено безкоштовними путівками в дитячий табір «Молода гвардія» та в табір «Юннати» Національного еколого-натуралістичного центру.
Посадовці відмітили з яким  задоволенням діти займаються улюбленою справою.

Під час зустрічі з колективом Центру дитячої та юнацької творчості голова районної ради Олексій Чушкін підкреслив важливість функціонування закладу такого напрямку. Наголосив на тому, що зусилля влади спрямовані на підтримку  та розвиток освітянської галузі. Подякував педагогічним працівникам за їх роботу та виховання підростаючого  покоління.

Робоча поїздка керівників району продовжилася в Побузьку дитячу музичну школу та дитячу юнацько-спортивну школу. Вихованці музичної  школи представили гостям святковий концерт. А очільники району нагородили керівників закладів Подяками за сумлінну працю та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.