Робоча поїздка голови районної ради у село Наливайка

24 січня 2013року голова районної ради Олексій Чушкін відвідав із робочим візитом Наливайківську сільську раду.

У ході робочої поїздки Олексій Іванович зустрівся з виконавчим апаратом сільської ради на чолі з сільським головою Н. П’яничук . Під час розмови обговорено актуальні питання життєдіяльності територіальної громади: щодо покращення благоустрою населеного пункту, бачення подальшого соціального розвитку  села.  Голова районної ради відмітив на необхідності проведення інвентаризації земельних ділянок під будівлями, що є у спільній власності територіальної громади села та виготовлення технічної документації на споруди, що знаходяться на відповідних земельних ділянках. Також, Олексій Іванович наголосив, на проблемності питання на отримання містобудівної документації в зв’язку з відсутністю генеральних планів, сподіваємось, що питання буде  вирішуватися на обласному рівні в найближчий час.

Олексій Іванович ознайомився із об’єктами  соціальної сфери села. Відвідав Наливайківську загальноосвітню школу, де поспілкувався з дітьми та педагогічним колективом, цікавився життям учнів, перевірив умови навчання.

Під час відвідування, серед проблемних питань, які  потребують допомоги району  - це ремонт спортивного залу та частковий ремонт покрівлі  Наливайківської  ЗОШ, придбання комп’ютерної техніки.

Гарне враження залишив  при відвідуванні  головою ради, дитячий садок – ошатний, гарно вбрані кімнати, проведено ремонт внутрішнього туалету.

Також, Олексій Іванович відвідав фельдшерсько-акушерський  пункт та сільську бібліотеку.

В цілому, якщо говорити про територію Наливайківської сільської ради,  можна відмітити, що сільський голова Н. П’яничук  працює для громади,  досягнуто певних результатів, і найголовніше – будуються плани на майбутнє.