12 грудня 2011року розпочалася робота в постійних комісіях районної ради

Робота постійних комісій районної ради

12 грудня 2011року розпочалася робота в постійних комісіях районної ради, основна причина тому – підготовка до пленарного засідання 10 сесії районної ради VІ скликання, проведення якого заплановано на 16 грудня 2011року. Так, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, очолюваної депутатом районної ради Олегом Бербегою.

У засіданні комісії брав участь голова ради Олексій Чушкін.

Членами постійної комісії розглянуто  ряд питань щодо роботи постійних комісій Голованівської районної ради шостого скликання, про проведення звітів депутатів Голованівської районної ради шостого скликання перед виборцями, про звіт голови районної ради, про районну комплексну програму забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2012-2015роки. Під час розгляду  останнього питання у членів постійної комісії виникли деякі запитання стосовно заходів програми та їх фінансування, що мають розбіжності із чинним законодавством України, тому було рекомендовано районній державній адміністрації доопрацювати зазначений проект  і вже доопрацьовану його редакцію внести на розгляд  пленарного засідання.

Прийнято відповідні висновки та рекомендації.

12 грудня 2011року члени постійної комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства  заслухали інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Войченка В.О. про хід виконання програми поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах Голованівського району на 2007-2011роки. Розглянув проект рішення з даного питання депутати внесли зміни.

Також розглянуто питання про затвердження районної програми охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2012-2013роки,  про погодження питання щодо надання спецдозволу на геологічне вивчення Північнокапітанівської ділянки вермикуліту на території с. Капітанка Голованівського району.