Робота в постійних комісіях районної ради

21 лютого 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.  У роботі комісії взяли участь  заступник голови районної ради Володимир Козак,  заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк.

Постійна комісія заслухала  інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації С.В. Коваля про Положення про районні стипендії спортсменам-переможцям та призерам чемпіонатів  світу, Європи, України та їх тренерам.

Також,  депутати  розглянули матеріали про нагородження та прийняли позитивне рішення.

21 лютого ц.р. провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, яку очолює депутат районної ради Олег Бербега.

Члени комісії розглянули всі питання, що вносяться на пленарне засідання 13 сесії районної ради шостого скликання. Основну увагу було приділено проекту програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства Голованівського району на 2012-2015роки, яку представляла завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації І.Б. Ковальська.