Розгляд питань порядку денного Х позачергової сесії районної ради у постійних комісіях

Перед позачерговим засіданням Х сесії Голованівської районної ради, яке заплановане на 10 годину 11 листопада 2016року, депутати попрацювали у постійних комісіях районної ради.

Так, 4 листопада 2016року на засіданні постійної комісії з соціальних питань депутати розглянули  внесення змін до районних програм -  зайнятості населення Голованівського району; соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки та соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки.

Опрацювавши проекти рішень депутати внесли низку поправок.

9 листопада 2016року депутати бюджетної комісії розподіляли кошти районного бюджету та субвенції з сільських бюджетів. Зокрема, 1.920тис.грн спрямовано на капітальні ремонти систем опалення  4-х  сільських шкіл  - Клинівської, Красногірської, Свірнівської та Ємилівської №1; 1.400тис.грн. – на заміну старих вікон на енергозберігаючі металопластикові вікна для 13 сільських шкіл; 199.0тис. грн – також на заміну старих віконних блоків у приміщенні районної дитячої школи мистецтв та 124.0тис. грн. виділено   на купівлю музичних інструментів для духового оркестру музичної школи.