Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Розгляд питань порядку денного Х позачергової сесії районної ради у постійних комісіях

Перед позачерговим засіданням Х сесії Голованівської районної ради, яке заплановане на 10 годину 11 листопада 2016року, депутати попрацювали у постійних комісіях районної ради.

Так, 4 листопада 2016року на засіданні постійної комісії з соціальних питань депутати розглянули  внесення змін до районних програм -  зайнятості населення Голованівського району; соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки та соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки.

Опрацювавши проекти рішень депутати внесли низку поправок.

9 листопада 2016року депутати бюджетної комісії розподіляли кошти районного бюджету та субвенції з сільських бюджетів. Зокрема, 1.920тис.грн спрямовано на капітальні ремонти систем опалення  4-х  сільських шкіл  - Клинівської, Красногірської, Свірнівської та Ємилівської №1; 1.400тис.грн. – на заміну старих вікон на енергозберігаючі металопластикові вікна для 13 сільських шкіл; 199.0тис. грн – також на заміну старих віконних блоків у приміщенні районної дитячої школи мистецтв та 124.0тис. грн. виділено   на купівлю музичних інструментів для духового оркестру музичної школи.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада