Розгляд звернення ініціативної групи села Межирічки

02 квітня 2014 року в кабінеті голови районної ради відбулась нарада за участю представників  Народної Ради та ініціативної групи села Межирічка щодо отримання мешканцями села земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства після припинення договору оренди між Голованівською РДА та групою компаній «Кернел». На нараду були запрошені заступник голови районної державної адміністрації Артвіх І.О., начальник Голованівського відділення Гайворонської МДПІ Поліщук Т.А.,  начальник відділу Держземагенства у Голованівському районі Рибак І.Ф., начальник фінансового управління районної державної адміністрації Дудар В.С.

Ініціативній групі села Межирічка були надані роз’яснення щодо порядку використання даних земельних ділянок та процедури розірвання договору  оренди, але в першу чергу рекомендовано визначитись з кількістю осіб, які претендують на дані земельні ділянки та затвердити їх персональний склад на загальних зборах територіальної громади.

Також, з метою недопущення втрат надходжень до місцевого бюджету коштів від оренди земельної ділянки, Голованівській районній державній адміністрації рекомендовано не розривати договір оренди з групою компанії «Кернел» до закінчення роботи ініціативної групи.