Розпочався розгляд питань порядку денного ХІІ сесії  в постійних комісіях районної ради

14 грудня 2016року розпочався розгляд питань порядку денного ХІІ  сесії районної ради в постійних комісіях ради, засідання якої заплановано на 23 грудня 2016року

Першими своє засідання провела комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією під головуванням Ольги Бугаєнко.

Під час засідання депутати заслухали звіти керівників правоохоронних органів району - заступника начальника Голованівського відділу поліції  Володимира Вільчинського  про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Голованівського відділу поліції за 2016рік та начальника відділу прокуратури Голованівського району Олександра Моспана щодо  стану законності, заходів щодо її зміщення та результати діяльності прокуратури на території району.

Особливу увагу було приділено питанням про  план роботи районної ради на 2017рік; про звіти депутатів районної ради перед виборцями; про  Положення щодо порядку відшкодування депутатам районної ради витрат пов’язаних з депутатською діяльністю.