Розпочався розгляд питань, що виносяться на ХХХVІІІ сесію у постійних комісіях

7 липня 2015року постійна комісія районної ради з питань регламенту першою почала розгляд питань, що виносяться на чергову ХХХVІІІ сесію Голованівської районної ради VІ скликання.

Так, депутати опрацювали звернення, перше, ініційоване депутатською фракцією ВО «Батьківщина» до Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо врегулювання питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, соціальні гарантії та індексації заробітних плат і пенсій на рівень інфляції.

Друге, ініційоване головою районної ради, до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо ситуації навколо ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат».

З текстами звернень можна ознайомитись на сайті Голованівської районної ради у розділі «Проекти рішень районної ради».

Наступним питанням що розглянули депутати стало про внесення змін до Регламенту Голованівської районної ради VІ скликання, який приводиться у відповідність до чинного законодавства.