Розширена нарада керівників медичних закладів району

27 січня 2012 року заступник голови районної ради Володимир Козак та заступник голови райдержадміністрації Наталія Кирилюк взяли участь розширеній нараді керівників медичних закладів району по питанню: «Про підведення підсумків діяльності галузі охорони здоров’я району  та організацію роботи закладів охорони здоров’я району щодо надання медичної допомоги населенню у 2011 році»
На нараді заслухано звіти головних лікарів Голованівської ЦРЛ та КО «Побузька селищна лікарня» та головних лікарів сільських лікарських амбулаторій щодо роботи підпорядкованих їм закладів у 2011 році. Учасниками наради обговорено звіти та визначено пріоритетні напрямки діяльності лікувально-профілактичних закладів району на 2012 рік в умовах проведення реформи медичного обслуговування.