Розширене засідання Ради відділу культури і туризму райдержадміністрації

Розширене засідання Радивідділу культури і туризму райдержадміністрації

8 лютого 2012року  заступник голови Голованівської районної ради Володимир Козак взяв участь у розширеному засіданні Ради відділу культури і туризму райдержадміністрації. Засідання проводилось під головуванням начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяни Піщик.

На засіданні Ради розглянуто та обговорено наступні питання:

1. «Про виконання програми економічного та соціального розвитку Голованівського району у галузі «Культура» у 2011 році та основні завдання на 2012 рік.
  2. Пріоритети соціально-економічних реформ у державі.
  3. Про роботу бібліотечних закладів району у 2011 році.
  4. Про підсумки роботи районного Будинку культури та закладів культури клубного типу району за 2011 рік.
  5. Про роботу та перспективи розвитку музеїв району.

Заступник голови районної ради Володимир Козак, звернув увагу клубних працівників на необхідність активізувати  діяльність діючих гуртків при сільських будинках культури,  впровадження інноваційних форм культурного дозвілля, особливо у напрямку організації дозвілля молоді. Наголосив  на подальшій співпраці сільських, селищних голів з працівниками закладів культури району.

Про виконання делегованих повноважень, визначених ст.ст.31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітували: голова Молдовської сільської ради – Белінська Г.В. і голова Роздольської сільської ради – Коваль М.П.

За результатами розширеного засідання Ради визначено основні пріоритети розвитку галузі «Культура» на 2012 рік.