Потенціал харчової галузі Голованівщини обговорювали за круглим столом

Розвиток харчової промисловсті Голованівщини обговорювали за круглим столом

22 жовтня 2013 року  відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Сучасна харчова промисловість – запорука продовольчої стабільності та підвищення рівня життя українців» у рамках реалізації Державної програми активізації економіки України на 2013-2014 роки та проекту «Купуй Кіровоградське!» за участі голови райдержадміністрації О.Ярового, голови районної ради О.Чушкіна та керівників харчової та переробної галузі.

Під час засідання голова районної ради Олексій Чушкін,  зазначив: «вагомий внесок у розвиток внутрішнього ринку району вносять  підприємства харчової промисловості, які стабільно функціонують і розвиваються на території району. Прикро  те, що потенціал району з виробництва продукції реалізований не повновагу обсягу. Розвиток середнього та малого підприємства  за часи незалежності ситуацію покращує, так в районі працюють міні цехи по виробництву борошна, соняшникової олії, хлібобулочних виробів.  Районне керівництво і надалі сприятиме прозорому та чесному бізнесу».

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Артвіх ознайомила присутніх з ходом виконання Державної програми активізації економіки України на 2013-2014 роки в частині збільшення обсягів виробництва продукції харчової промисловості та підвищення її якості. Також вона розповіла про виконання заходів обласної програми «Центральний регіон – 2015» за 2011-2013 роки у галузі переробної промисловості.

В приміщенні районної ради працювала виставка-презентація продукції харчової та переробної промисловості району  "Купуй кіровоградське! Будь патріотом Кіровоградщини", на якій  представлено зразки продукції  - різгоманітні крупи, корми, борошно, олія, висівки.