Семінар - нарада по питанню взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо попередження та профілактики злочинності

Семінар -нарада по питанню взаємодії органів виконавчої влади. органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо попередження та профілактики злочинності

2 березня 2012року голова районної ради Олексій Чушкін спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Яровим провели семінар-нараду по питанню взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо попередження та профілактики злочинності. У нараді взяли участь сільські та селищні голови, дільничні інспектори міліції, працівники кримінальної міліції у справах дітей,  районної державної адміністрації.

На нараді розглянуто наступні питання:

1. Про стан злочинності в районі за 2011рік та два місяці 2012року. Укомплектованість дільничних інспекторів міліції. Проблемні питання. Заходи щодо покращення співпраці ДІМ з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

2. Про співпрацю кримінальної міліції у справах дітей з органами виконавчої влади. Заходи профілактики дитячої злочинності.

3. Про співпрацю сільської ради з ДІМ, структурними підрозділами районної державної адміністрації з питань попередження дитячої безпритульності та профілактики злочинності серед неповнолітніх.

4. Про взаємодію виконкомів сільських, селищних рад з органами виконавчої влади по питанню дитячої бездоглядності та профілактики злочинності серед неповнолітніх.

5. Проведення інформаційної кампанії щодо популяризації сімейної форми виховання прийомної сім’ї.

6. По питанню соціальної роботи з сім’ями, які опинились в складних сімейних обставинах.

Підводячи підсумки наради Олексій Іванович відмітив: «необхідно покращити співпрацю структурних підрозділів районної державної адміністрації з відповідними районними службами щодо профілактики злочинності серед молоді, ініціювати створення відповідних районних програм, проводити з цього питання освітницьку та виховну роботу. Необхідно  активізувати розпочату роботу щодо створення громадських формувань по охороні правопорядку на всіх адміністративних територіях району, а також запровадження при сільських радах посад громадських помічників дільничних інспекторів».