Внесено зміни до бюджету Грузької сільської ради на 2011рік.

Сесія Грузької сільської ради

21 грудня 2011року відбулася дев’ятнадцята сесія Грузької сільської ради шостого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін, голова обласної ради Микола Ковальчук та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий.

До порядку денного сесії включено питання про внесення змін до бюджету Грузької сільської ради на 2011 рік, про створення тимчасової контрольної комісії, про звільнення секретаря Грузької сільської ради, про обрання секретаря Грузької сільської ради. По першим трьом питанням прийнятті відповідні рішення. Останнє питання  порядку денного - не розглядалось.