Щотижнева підсумкова нарада

04 квітня 2014 року   голова районної ради О.Чушкін та заступник голови районної державної адміністрації І.Артвіх провели  щотижневу підсумкову  нараду за участі сільських, селищних голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України.

На нараді  розглянуто та обговорено питання:

-         про виконання показників Програми соціально-економічного розвитку району на 2014 рік;

-         про стан забезпечення надходжень до місцевих бюджетів за підсумками І кварталу 2014 року;

-         про проведення заходів з благоустрою населених пунктів району та проведення акції «За чисте довкілля»;

-         про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету»;

-         про хід подання  декларацій про доходи громадян, які одноосібно обробляють земельні паї, сплати задекларованих сум в установлені терміни та інші.

-         про співпрацю територіальних громад з сільськогосподарськими товаровиробниками по утриманню в належному стані об’єктів соціальної інфраструктури на селі.

За результатами наради  підготовлено низку доручень  керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та  територіальних органів міністерств та відомств України, сільським та селищним головам.