Соціально-економічний розвиток району за І півріччя розглядали на розширеній нараді

14 липня 2014року в сесійному  залі районної ради проходила розширена нарада по питанню соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2014року за участю керівників  установ та організацій району, сільських та селищних голів, депутатів районної ради та представників громадськості.

Відкриваючи нараду, голова районної ради О. Чушкін повідомив трагічну новину про загибель військовослужбовця із  села Пушково  Івана Голоти.

Про загибель Івана та міроприємства пов’язані з похованням  воїна  проінформував військовий комісар Голованівського РВК Демиденко О.А.

Про стан функціонування медичної галузі  інформувала головний лікар Голованівської ЦРЛ Сачук В.М.  Валентина Михайлівна охарактеризувала стан надання медичних послуг  та повідомила про невтішну картину щодо медичної галузі. Так, на сьогоднішній день існує заборгованість по теплопостачанню,  закупівлі медикаментів та оплату за енергоносії.

Начальник районного відділу освіти Коломійчук М.А. повідомив про вкрай незадовільну ситуацію в освітній галузі. В першу чергу це незадовільне фінансування  - відсутність коштів на харчування, паливні матеріали, проведення ремонтів та інше.

Також піднімалися питання щодо відсутності автобусного перевезення по району,  проведення робіт з благоустрою,   про неналежну співпрацю з сільським та селищним головами та інше.

Депутат Голованівської районної ради А. Грушецький  зачитав звернення до голови Кіровоградської ОДА О.В. Петіка щодо непрофесійної діяльності Ігоря Ткаченка на посаді голови Голованівської районної державної адміністрації та  вжиттям  відповідних заходів.