Спільне засідання клубів "Ветеран", "Горлиця", "Срібний вік"

Спільне засідання клубів

14 травня 2012року відбулося спільне засідання клубів «Ветеран», «Горлиця», «Срібний вік». Захід присвячений 67-річниці Великої Перемоги, Дню матері, 25-річчю утворення районної організації ветеранів.

У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Володимир Козак, який привітав присутніх з 67-річницію Великої Перемоги, подякував ветеранам за мужність, патріотизм та самовідданість.

Захід проводив голова районної організації ветеранів України Іван Леонов. Своїми спогадами про Велику Вітчизняну війну, героїзм бойових побратимів та важкі і звитяжні повоєнні роки поділилися учасники зібрання, також обговорювали історію розвитку районної ветеранської організації, клубу «Ветеран».

Учасники хвилиною мовчання вшанували героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці, які народилися на Голованівщині, бувших голів районної організації ветеранів А.А. Касуркіна, В.В. Зайцева, М.П. Деркача, І.П. Соснового , тих, хто поліг у боях, загинув в концтаборах, хто вже в мирні роки пішов із життя через фронтові рани.