Спільне засідання постійних комісій районної ради

18 лютого 2014року на  спільному засіданні постійних комісій з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, аграрної політики та раціонального використання земель; охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального; екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики, регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, депутати обговорювали питання, що вносяться до порядку денного позачергової ХХХV сесії районної ради VІ скликання: про внесення змін до районного бюджету на 2015рік; про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2015рік; про припинення діяльності районног центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», про припинення діяльності КП «Голованівськліс», про програму розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податків в Голованівському відділенні Гайворонської ОДПІ на 2015рік.

Наприкінці засідання депутати заслухали звіт начальника фінансово-господарського відділу районної ради Л. Очеретіної  про використання коштів Голованівською районною радою у 2014році.