Стартувала підготовка до чергової ІХ сесії районної ради VІІ скликання

14 вересня в районній раді стартувала підготовка до чергової ІХ сесії. В цей день свою роботу розпочали постійні комісії.

Зранку на засідання зібралися члени комісії з питань аграрної політики та земельних відносин. Депутати розглянули розроблену Державним підприємством «Кіровоградський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які надані в оренду ПАТ «Кіровоградобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Побузької, Голованівської селищних рад та Шепилівської, Ємилівської сільських рад.

А також, члени комісії погодили затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які відводяться для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грузької та Семидубської сільських рад.

У наступні робочі дні свої засідання проведуть решта постійних депутатських комісій.

Нагадуємо, чергова дев’ята сесія районної ради скликається 30 вересня 2016 року о 10.00 в залі засідань районної ради.