Сучасний лінгафонний кабінет у Голованівському навчальному закладі

16 березня 2017року голова районної ради Богдан Кучмій разом з головою районної державної адміністрації Олегом Голімбієвським  взяли участь у урочистому відкритті  лінгафонного кабінету в НВК «Голованівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» призначений для вивчення німецької та англійської мов. Спеціально обладнана аудиторія дає можливість   проводити заняття за новітніми інтерактивними методиками. Кабінет має найсучасніше обладнання (14 ноутбуків, акустичні системи, інтерактивну мультимедійну дошку). Керівництво, педагоги та учні мали змогу випробувати  сучасні технології лінгафонного кабінету.

Слід зазначити, що в навчальному закладі  іноземні мови діти вивчають з 1 класу, гімназійні класи  з 5.

Також,  керівники  відвідали кабінет фізики який  облаштовано новими меблями, установлено комп’ютерну техніку.