Святкові заходи до Дня Конституції України

27 червня 2012року напередодні державного свята, на честь 16-ї річниці Конституції України відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Володимир Козак, перший заступник голови районної державної адміністрації Георгій Данилюк, трудові колективи установ, підприємств та організацій району, представники політичних партій району, громадськість.

Відповідно до плану заходів з нагоди відзначення 16-ої річниці Конституції України в  районі  буде проведено:

27.06.2012р. о 18.00год. – черговий тур чемпіонату району з футболу. (стадіон «Колос» смт. Голованівськ)

28.06.2012р. о 9.00год. – культурно-мистецькі заходи за участю самодіяльних колективів району, відкриття дитячого ігрового майданчика (с. Красногірка).

30.06.2012р. о 9.30год. -  проведення Регіонального свята «Зчистої криниці» у рамках  районного літературно-мистецького фестивалю  «Приятранське літо» за участю народно-аматорських фольклорних колективів Вільшанського, Гайворонського, Добровеличкіського, Маловисківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Ульяновського, Голованівського районів (центральний парк смт. Голованівськ)