Святковий концерт

4 травня 2012 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю, який розпочав серію заходів до 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
У святі взяло участь більше 134 дітей, хореографічні колективи  Голованівської дитячої школи мистецтв (керівник М. Макаринська) та  Голованівського БДЮТу (керівники – І. Бондар-Коваль, Н. Попова).  На святі були присутні гості: Володимир Козак  – заступник голови Голованівської районної ради, Наталія Кирилюк  – заступник голови Голованівської районної державної адміністрації, Михайло Коломійчук  – начальник відділу освіти РДА, Тетяна Піщик  – начальник відділу культури і туризму РДА та Олександр Шевчук – директор благодійного фонду «Відродження покоління», який вручив кожній дитині подарунок  від депутата обласної ради від Партії Регіонів та засновника фонду Віталія  Грушевського.