Святкування Дня державної служби та Дня молоді

Цього року на Голованівщині святкування Дня молоді та Дня державної служби було особливим. На запрошення керівництва району та благодійного фонду «Відродження покоління», засновником якого є  Віталій Анатолійович Грушевський установи та організації району і всі бажаючі  прийняти участь у святкуванні прибули у мальовничий куточок Голованівщини – село Олександрівка. Тут, біля водойми, розгорнув свою роботу одноденний табір відпочинку «Молодь – 2012». Одинадцять команд із загонів РДА, лісгоспу, ветлікарні, відділу освіти, відділу культури, СПТУ, управління праці і територіального центру, пенсійного фонду, центру зайнятості, санстанції, лікарні презентували на розсуд керівництва табору і глядачів свої девізи-кричалки, художні номери, екіпіровку.
А потім всі команди показали спритність і завзяття у важких спортивних змаганнях.

За результатами всіх конкурсів переможців визнано:
І       місце - РДА «Патріоти»;
ІІ      місце - лісгосп «Лісовий патруль»;
ІІІ     місце – відділ культури і туризму РДА «Сонечко».
Результатами змагань були задоволені не лише учасники, а й вболівальники.

Продовжуючи святкування Дня молоді 24 червня понад дві сотні голованівців зібралися на літній площадці центрального парку селища. Перед жителями виступили голова Голованівської РДА  Олександр Яровий, голова райради Олексій Чушкін та представник депутата обласної ради, засновника благодійного фонду «Відродження покоління» Віталія Грушевського, Тарас Романюк. Вони привітали всіх, хто молодий не лише за віком, а й душею, зі святом та відкрили нову, щойно збудовану танцювальну площадку і подарували Голованівському БДЮТу  кошти для придбання музичних інструментів.
В подарунок всім глядачам, які зібралися на святкування, Віталій Анатолійович запросив гурт «Made in Ukraine» з м.Києва з концертною програмою.

А коли центральний парк селища засяяв світлом нічних ліхтарів, ді-джей Містер-D розважив молодь на танцювальному майданчику та запалив серця святковим настроєм.