Святкування Дня Незалежності України

22 серпня 2014 року в актовому залі Голованівської районної ради відбувся святковий концерт присвячений відзначенню Дня незалежності України «Україна – благословенна земля!». Відкрили свято працівники районного будинку культури та вихованці дитячої школи мистецтв з віршами та піснями про українську рідну землю.

Голова районної ради Олексій Чушкін привітав усіх присутніх з  Днем незалежності України, головним державним святом нашої країни, овіяним трагічними подіями для всього українського народу. Олексій Чушкін  зазначив, що безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас, випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України не в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Він побажав усім присутнім здоров’я, щастя, добра, достатку, сили, наснаги та миру.

Обласними та районними нагородами за багаторічну сумлінну працю, проявлений професіоналізм у роботі були нагороджені працівники освіти, медицини та інших галузей.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять «Героїв Небесної Сотні Майдану» та пам'ять солдат, мирних жителів, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

На святкуванні згадали і про апостола правди та свободи, нескореного борця за волю України Тараса Григоровича Шевченка. Учням НВК «Голованівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка - гімназія» надали право покласти квіти до погруддя Тараса Шевченка.

З державним святом присутніх привітали представники підростаючого покоління – учні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г Шеченка – гімназія» з дитячим блоком «З днем незалежності Україно».

І завершив святковий концерт блок пісень у виконанні хору ветеранів районного будинку культури.