Свято Духовного співу на Голованівщині

Свято Духовного співу га Голованівщині

9 січня 2012року в районному будинку культури  в рамках проведення свята Духовного співу «Різдвяна коляда» відбувся концерт присвячений Різдвяним святам.  Перед глядачами виступив хор Київської духовної Академії та семінарії Києво-Печерської Лаври (керівник ігумен Роман (Підлубняк).

З вітальним словом виступили керуючий Кіровоградською єпархією єпископ Кіровоградський та Новомиргородський  Іоасаф, голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, які привітали всіх присутніх з Різдвом Христовим, звернули увагу на велику духовну користь подібних міроприємств, які об’єднують народ і служать відродженню національних духовних і культурних цінностей та побажали щастя, добра і Божого благословіння.

Головним спонсором свята виступив   депутат обласної ради від Партії Регіонів, засновник Благодійного фонду "Відродження покоління" , меценат і благодійник Віталій Грушевський.

Завершили захід врученням подарунків  всім присутнім в залі.