Свято "Масляної" на Голованіщині

Свято

17 березня 2013року на районному стадіоні «Колос» відбулося народне гуляння свята «Масляна», у якому взяли участь трудові колективи 24 шкіл району, будинків дитячої творчості, 32 державних установ району, спортивних шкіл і 24 сільських рад Голованівщини. Ятки наповнені різноманітними млинцями, випічкою на усі смаки, різносолами, духм’янились щойно смаженими ковбасами, м’ясними рулетами, усілякого роду запіканками і навіть молочними поросятами.

Пересічні громадяни і гості району могли усе це не лише скуштувати, а й придбати продукти про запас, щоб пригостити домочадців, адже торгівельні заклади району пропонували покупцям свіжу рибу і свинину, овочі і фрукти, напої на всі смаки, гарячі шашлики і навіть морську капусту.

Як і годиться на святі, усе гуло, веселилось під чарівний спів народно-аматорських колективів сільських будинків культури. Серед усього приємного святкування  - рицарський турнір, спортивне перетягування канату, бої мішками на колоді, можливість потренуватись у справжнісінькому тирі.

Особлива увага, як і завжди, приділялась дітям. Бажаючі могли покататись на бричці, повеселитись на надувних атракціонах, поласувати солодкою ватою і поводити хоровод навколо символічного опудала Зими. Усім було весело, цікаво, по-справжньому захоплююче.

Недарма очільники району – голова районної ради Олексій Чушкін та голова райдержадміністрації Олександр Яровий, відкриваючи свято наголосили, що на Голованівщині уміють працювати і вміють відпочивати.

Цього річ у проведенні свята «Масляна» вперше взяв участь і трудовий  колектив Голованівської районної ради. частували усіх млинцями, гарячою юшкою, шашликами, бубликами, тістечками і чудовою піснею.