Свято Івана Купала у Голованівську

Свято Іванан Купала у Голованівську

6 липня 2012року у районному центрі біля центрального ставка пройшло святкування стародавнього свята – Івана Купала.

Дійство, яке було організовано селищною радою за сприяння благодійного фонду «Відродження покоління», засновником якого є депутат обласної ради Віталій Грушевський  розпочалося веселими піснями, танцями, цікавими  іграми та конкурсами, в яких мали змогу  взяти участь не тільки  діти, а й дорослі жителі селища.

Центром купальського свята  було обрядове дерево Марена, довкола якого розгорнулися основні святкування,  та водилися купальські хороводи.

Кульмінацією свята стало запалення купальського вогнища міфологічним персонажем Вогневиком.

Усі, хто приходив на святкування  мали змогу почастуватися  смачними  варениками з вишнями та ухою, а  учасники  свята отримали ще й подарунки.

Завершилось свято грандіозною дискотекою під відкритим небом біля сцени та купальського вогнища. Тож можна упевнено сказати, що Івана Купала у районному центрі  згадуватимуть ще довго. Свято  вдалося на славу.

Також яскраво та весело пройшли купальські свята у кожному селі Голованівського району. Переможці купальських ігор отримали призи від депутата обласної ради В. Грушевського.