Свято "Закінчення навчального року"

Свято

25 травня 2012року у всіх 27-навчальних закладах району відбулося свято «Закінчення навчального року».

Цьогоріч закінчують школу 482 учнів 9-х та 11-класів, з них 157 одинадцятикаласників . Серед  них 7 випускників будуть нагороджені медалями: 1 золотою та 6 срібними.

Зі святом випускників поздоровили керівники районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, громадськість.

Привітавши зі святом учнів, викладачів, побажали випускникам упевнено йти дорогою знань, вступити до обраного навчального закладу і знайти себе у професійному і особистому житті.