Триває підготовка до чергової сесії районної ради

Триває підготовка до чергової сесії районної ради, проведення якої заплановано на 30 вересня 2016 року.

22 вересня провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, екології, торгівлі, житлово- комунального господарства та регуляторної політики. В роботі комісії приймали участь голова районної ради Богдан Кучмій та заступник голови районної ради Дмитро Рокочук.

Депутати заслухали інформацію щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та виконання районної комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху у Голованівському районі на 2013-2016 роки. Комісія розглянула проекти двох районних програм, а саме: програми розвитку та вдосконалення функціонування ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів у Голованівському районі на 2016-2020 роки та програми охорони навколишнього природного середовища у Голованівському районі на 2016-2020 роки.

Крім вище названих, члени комісії активно обговорили питання «Про звернення депутатів Голованівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг». Дане питання включено до порядку денного чергової сесії районної за поданням депутатів районної ради, голів депутатських фракцій Михайла Копієвського (голова фракції Радикальної Партії Олега Ляшка) та Олексія Чушкіна (голова фракції ВО «Батьківщина»). В ході обговорення даного питання голова районної ради проінформував присутніх про тарифи на житлово-комунальні послуги та стан призначення субсидій населенню в Голованівському районі.

Всі питання порядку денного комісії були детально опрацьовані та прийняті відповідні рішення. Зокрема члени комісії рекомендували сесії районної ради питання «Про затвердження комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Голованівському районі на 2016-2020 роки» перенести на розгляд наступної сесії з метою доопрацювання даної програми.