Тривають ремонтні роботи у Молдовській загальноосвітній школі

27 червня 2013року голова районної ради О. Чушкін та голова районної державної адміністрації О. Яровий здійснили робочу поїздку до Молдовської сільської ради. Мета поїздки – ознайомлення з ходом проведення ремонтних робіт – заміною старих вікон та дверей на сучасні енергозберігаючі у Молдовській загальноосвітній школі.

На сьогоднішній день на першому поверсі закладу вже встановлено сорок чотири склопакети та шість дверей. Невдовзі робітники розпочнуть їх монтувати на другому поверсі.

До початку нового навчального року приміщення НВК «Молдовська ЗШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» також буде обладнано внутрішнім туалетом.

Під час поїздки очільники району не оминули своєю увагою і реконструкцію молдовської лікарської амбулаторії.