Турнір із більярдного спорту

20 квітня 2012 року в м. Кіровограді  урочисто відкрито II обласну спартакіаду серед депутатів обласної, районних, міських, сільських і селищних рад, присвячену Року спорту та здорового життя в Україні. Уперше  відбувся турнір із більярдного спорту.
Головним суддею турніру виступив президент федерації спортивного більярду в Кіровоградській області Олександр Синякевич.
За перемогу у турнірі (вид гри - вільна пірамида) змагалися депутати обласної ради, депутати місцевих рад із 16 районів і міст області та сільські голови.
Переможцем став Володимир Терещенко - Кіровоградська міська рада.  Почесне четверте місце в Олега Лободи Перегонівського сільського голови.