У Голованівську відбувся Великодній Ярмарок

4 квітня 2018року на центральній площі селища проходив Святковий Великодній  Ярмарок.

Підготували таке чудове дійство учителі, діти та їхні батьки усіх освітніх закладів району. На Ярмарку  представлено великодні кошики і композиції, у яких були писанки та різноманітні пасхальні дрібнички, виготовлені технікою декоративно-прикладного мистецтва, а також різноманітна домашня випічка – пасочки, тістечка, печиво, кекси, рогалики, пироги, торти.

Головною метою Святкової Ярмарки була благодійність.  Кошти, які отримали юні кулінари, а це 9 тисяч гривень, буде  витрачено на канцелярські товари для діток Красногорівської загальноосвітньої школи Мар’їнського району Донецької області.