У Голованівську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2017року у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова районної ради Богдан Кучмій разом з воїнами-інтернаціоналістами, представниками районної ветеранської організації, громадськістю  пройшли  Урочисто ходою від районного будинку культури до Пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям де поклали квіти.

Присутні на Віче пам’яті  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Пролунав Державний Гімн України.

У зверненні з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших голова районної ради  подякував ветеранам та  воїнам- інтернаціоналістам за мужність та відвагу, за досвід, який передають молодому поколінню, за самовіддану працю задля величного майбутнього держави. Він побажав їм міцного здоров’я, успіхів добробуту та миру.

Звернувся до присутніх і голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Савенчук В.А. У своєму виступі від назвав імена воїнів -  земляків, які приймали участь у локальних воєнних конфліктах  минулого століття. Наші бойові побратими воювали і гинули у Чехословаччині, Кубі, Іраку, Бангладеші, В’єтнамі, Югославії, Угорщині, Бенгальській затокі, Єгипті… Загалом це 156 чоловік.

Цього ж дня  біля Меморіального комплексу загиблим воїнам АТО відслужена панахида за загиблими. В районному будинку культури  відбулась урочиста-концертна програма «Герої чужої війни».