У Голованівську проведено урочисто-поминальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня 2013року напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та сімдесят другої річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, у смт Голованівськ біля Братської могили радянських воїнів відбувся мітинг - реквієм. Участь у заході взяли керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  ветерани війни, вдови, діти війни, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій,  громадських організацій та політичних партій району,  учнівська молодь.

Виступаючи перед громадою, заступник Голованівського селищного голови О. Чернишенко  зазначив: «з нашого району було відправлено на фронт 3719 осіб, у тому числі 52 жінки. З Голованівська - 828 призовників. На каторжні роботи до Німеччини вивезено 2213 чоловік».

Голова ради районної організації ветеранів України І. Леонов у своїй промові зауважив:  «що незважаючи на великі втрати у Великій Вітчизняній війні, наш народ здобув важливу перемогу, яку важко переоцінити.

Музичне оформлення заходу здійснювалося працівниками районного будинку культури, а хор ветеранів виконував усім відомі пісні минулих років.

Під час мітингу  проведено хвилину мовчання на знак вшанування пам’яті  про загиблих у війні, призупинено рух транспорту по вулицях смт. Голованівськ.
Настоятель храму Святителя Кирила Архієпископа Єрусалимського Української Православної Церкви,  протоієрей Василь Філіп відслужив  молебень по загиблим воїнам.