Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

У Голованівську урочисто підняли Державний Прапор України

 

         23 серпня жителі Голованівська відзначали День Державного Прапора України. Урочистості відбулися о 9.30 на районному стадіоні «Колос». Під акорди Державного гімну України гордо замайорів синьо-жовтий Державний прапор України, право для підняття якого було надано представникам перспективної молоді Голованівського краю.

             

         З вітальним словом до присутніх звернулись голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський.

                Зокрема, голова районної ради Олексій Чушкін наголосив: «Державний прапор України - це символ країни. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства. В усі віки і в усіх народів державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь». 

          А також, всі присутні вшанували світлу пам'ять захисників та патріотів України, як віддали своє життя заради миру та поклали квіти до пам’ятника славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

         На завершення пролунали чудові пісні у виконанні солістів районного Будинку культури.

 В цей же день відбулися змагання на Кубок району з футболу.

          

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада