У Голованівську відкрито Центр надання адміністративних послуг

13 вересня 2013року в приміщенні держказначейства відбулося відкриття  Центру надання адміністративних послуг, як і обіцяли, відбулося цими днями у Голованівському районі, в рамках впровадження програми Президента України В.Януковича «Україна для людей».

На відкритті Центру були присутні заступник голови облдержадміністрації Я.Арсірій, голова райдержадміністрації О. Яровий, голова районної ради О. Чушкін, керівник Центрального кластеру «Кернел» С. Лопатинський, заступники голови райдержадміністрації, керівники територіальних органів, міністерств та відомств України, учасники Центру.

Представники влади привітали всіх присутніх із визначною подією, побажали працівникам центру витримки, натхнення, плідної праці, а відвідувачам вчасно і якісно отримувати необхідні послуги та  урочисто перерізали стрічку.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій, який зазначив, що відкриття цієї установи значно наблизить адміністративні послуги для людей, дозволить спростити низку дозвільних процедур, мінімізувати кількість необхідних для цього довідок, зекономити час громадян . Відкриття таких центрів є одним із завдань Президента України щодо створення всіх необхідних передумов для розвитку малого та середнього бізнесу,

Відкриття Центру надання адміністративних послуг Голованівського  району це вагомий внесок у реалізацію загальнодержавної політики у сфері розвитку бізнесу, дерегуляції адміністративних послуг та дозвільних процедур, ініційованої Президентом України. Це вагомий крок  щодо впровадження Програми економічних реформ  та одне з ключових завдань, визначених Президентом України Віктором Януковичем щодо створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг - відмітив голова райдержадміністрації Олександр Яровий.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Артвіх ознайомила присутніх з роботою Центру, діяльність якого, спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя і що  є одним із пріоритетних завдань  Голованівської райдержадміністрації. «До роботи Центру надання адміністративних послуг залучені  14 установ та організацій району. На момент відкриття через Центр  надається 61 адміністративна послуга, з них 11 – дозвільного характеру. Від сьогодні майже будь-яку довідку чи свідоцтво, мешканці Голованівського району   зможуть отримати в одному місці», - пояснила Ірина Артвіх.