У Побузькому урочисто відкрито пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам

У Побузькому урочисто відкрито пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналіста

13 вересня 2013року  в селищі Побузьке відбулося урочисте відкриття пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам. У даному заході, крім районного керівництва – голова райдержадміністрації Олександра Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна, представників громадських організацій та підростаючого  покоління, участь взяв і заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій.

Відкриваючи пам’ятний знак посадовці у своїх промовах відзначили, що найдовша за часом війна в Афганістані забрала багато молодих життів.  І тому, аби не повторилися жахіття минулого, ми повинні сьогодні докладати максимум зусиль, щоб зберегти мир на землі.

Голова територіальної обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану В.М. Остащук після слів подяки на адресу влади за увіковічення пам’яті полеглих побратимів, вручив голові РДА О. Яровому пам’ятну медаль «За благодійність».

Урочистості завершилися покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та піснями про обпалених афганською війною юнаків у виконанні творчої групи «Ташакорт».