У Побузькому відзначили День металурга

У Побузькому  пройшли святкові заходи присвячені  Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Професія металурга, у селищі, вважається провідною. Тож і День металурга — головне свято, що єднає багато людей.

Так, 19 липня 2013року у будинку культури «Металург» представники районної влади та керівництво  ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» вшановували передовиків виробництва, нагороджували кращих фахівців – металургів.

Помічник-консультант народного депутата України Грушевського Віталія Анатолійовича Речець Віталій Вікторович  вручив грамоти та грошові винагороди ветеранам ТОВ «ПФК».

Після урочистої частини відбувся концерт "Наш комбинат - не просто слово, в нем суть, в нем истина основа!". Учасниками заходу стали  учасники проекту «Я іду додому…» ( Нерук М., Шабаева Т., Румик Г., Гребьонкіна О., Крікунов І., Плохотнюк О., Бойко О.,) та учасники самодіяльності Побузького Будинку культури.

20 липня 2013 року  у  20:30 год.  відбулося масове народне гуляння  на площі Леніна. Всі мали змогу взяти участь у атракціонах, подивитися  концерт зірок естради, учасників проекту «Голос Країни» та групи «Нексі». Гуляння завершилося святковим феєрверком.

21 липня 2013 року   всіх дітей було запрошено у Будинок культури, де в рамках «Металурги – дітям» відбулося  інтерактивне лазерне «Клоун – шоу». На базі відпочинку «Металург»  проходили спортивні-масові міроприємства.