Участь голованівських спорстменів у Чемпіонаті Європи з боротьби сумо

Участь голованівським спортсменів в Чемпіонаті Європи з боротьби сумо

14-17 червня 2012 року в м.Луцьк Волинської області відбувся Чемпіонат Європи з боротьби сумо. В змаганнях прийняли участь 17 країн. До складу збірної команди України потрапили 2 спортсмени з Голованівська, Дудар Владислав та Ковбасюк Сергій, вихованці тренера Яровенка Дмитра Петровича, які здобули право на чемпіонаті України, який нещодавно проходив в м.Южноукраїнськ. У ваговій категорії 60 кг (до 12 років) бронзовим призером став Сергій, а Владислав, який змагався у ваговій категорії 65 кг (до 12 років)  здобув золото, перемігши у фінальній схватці спортсмена з Польщі.
Участь наших спортсменів відбулася за підтримки засновника благодійного фонду «Відродження покоління» Грушевського Віталія Анатолійовича.