Участь команди Голованівського району у ІІ обласній спартакіаді

27 квітня 2012року участь у ІІ обласній спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад взяла збірна команда Голованівського району, до якої увійшли  16 чоловік  - депутати районної та сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування району.

Спартакіада проходила у смт Олександрівка на стадіоні імені Миколи Шишки.

Змагалися наші депутати у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи.

За результатами ІІ обласної спартакіади команда Голованівського району посіла   16 місце серед 23 команд, які брали участь у спортивних змаганнях.

Фінансову допомогу команді надав депутатт обласної ради, засновник благодійного фонду "Відродження покоління" Віталій Грушевський.