У день Святого Миколая

19 грудня 2912року уже другий рік поспіль в районному будинку культури відбулося районне свято для дітей «Новорічні дзвоники», в якому взяли участь учні всіх шкіл району.

У фойє районного будинку культури, учасники районної ярмарки демонстрували всім бажаючим свої доробки з підручних матеріалів та пропонували придбати в них домашню випічку.

Участь у пісенному фестивалі взяли  голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий.

Заступник голови райдержадміністрації  Наталія Кирилюк та начальник відділу культури і туризмі райдержадміністрації  Тетяна Піщик вручили подарунки та грамоти учасникам свята.

Також в цей день  о 13.00 керівники району О. Чушкін та О. Яровий  урочисто "запалили" вогні на одвічному символі Нового року  - Новорічній ялинці.