Святкування з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Відзначення   Міднародного жіночого дня 8 Березня

7 березня 2012 року  в Голованівському районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Привітали жінок Голованівщини зі святом  голова районної ради Олексій Чушкін  і голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та вручили  кращим жінкам-трудівницям голованівщини квіти та відзнаки районної ради та районної державної адміністрації. 10 жінок отримали грошові винагороди від депутата обласної ради від Партії Регіонів В.А.  Грушевського Віталія Анатолійовича.

Урочистості продовжив святковий концерт за участі художніх  колективів районного будинку культури та хореографічних колективів Голованівської дитячої школи мистецтв.