Урочисте відкриття стаціонарного відділення с. Троянка територіального центру соціального обслуговування

25 січня 2013року у селі Троянка урочисто відкрито стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району.

З липня 2012року  тривала  реконструкція будівлі Троянської амбулаторії. Керівництво району особисто тримало на посиленому контролі хід проведення будівельних та ремонтних робіт. У цілому для завершення робіт з реконструкції та облаштування будівлі на  стаціонарне відділення використано 933 тис. грн. субвенції з Державного бюджету та 13 тис. грн  з районного бюджету . Так,  проведено зовнішній та внутрішні ремонти закладу: встановлено нову систему опалення,  покрівлю, енергозберігаючі вікна,  двері,  підлогу, придбано  сучасні меблі, два телевізори, холодильник, посуд, бізизну. Будівля набула нового обличчя, створено придатні умови для життя літніх людей, забезпечено відповідний побут та дозвілля. Лише завдяки великим прагненням та наполегливості конкретна корисна  справа увінчалась успіхом.

Сьогодні пенсіонери, інваліди та одинокі непрацездатні громадяни – мешканці цього теплого і затишного будинку радіють новоствореним комфортним житловим умовам, належному медичному та соціальному обслуговуванню. Заклад розрахований на 25 чоловік, на сьогодні у закладі перебуває – 9.

Після освячення урочисту церемонію введення в експлуатацію приміщення будинку відкрили та висловили чимало теплих і відвертих слів високоповажні гості – народний депутат України Анатолій Грушевський, Високопреосвящений архієпископ  Кіровогрдаський і Новомиргородський Іоасаф, районне керівництво голова районної ради Олексій Чушкін, голова райдержадміністрації Олександр Яровий, сільський голова Микола Завальнюк.

Гості та запрошені завдячили людям похилого віку за багаторічну сумлінну працю, бажали оптимізму та дарували гарні подарунки. Так, В. Грушевський подарував сушильну машину для білизни, директор територіального центру В. Ткач вручила кожному підопічному закладу продуктові набори.

Приємні враження отримали всі присутні від святкового концерту колективів  районного будинку культури.

Цього ж дня керівництво району разом з поважними гостями відвідали дитячий дошкільний заклад в с. Наливайка та оглянули приміщення закладу після проведеного ремонту та відкриття внутрішнього санвузла. На згадку про цю приємну подію народний депутат України передав у подарунок маленьким вихованцям закладу іграшки. Потому відбулося відкриття та освячення новозбудованої артезіанської свердловини в смт Голованівськ.
Артезіанську свердловину відкрито на виконання однієї з ініціатив губернатора Кіровоградської області «Жива вода», за сприяння  та фінансової підтримки меценатів та  благодійників.  Відкриття артезіанської свердловини дасть можливість вирішити проблеми водопостачання жителів селища.