Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Великої Перемоги

9 травня 2016року у районному центрі вібдулася низка заходів приурочених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні за участю керівницва району та селища.

Так, святкове дійство "Свята Перемога в серцях поколінь» розпочалося на центральній площі селища з літературно-музичної композиції  «Життя», Пам’ять, Скорбота». Далі концертну програму продовжили виступи дитячого хору Голованівської школи-гімназії, вихованців дитячих дошкільних закладів та Голованівської дитячо-юнацької спортивної школи.

У центральному парку селища проходив  районний фестиваль військово-патріотичної пісні "Піснею звеличим Перемогу", де всіх охочих частували солдатською кашею, а для  ветеранів війни  у літній альтанці парку було накрито святковий стіл.

Цього ж дня    на центральному стадіоні «Колос»  проведено Кубок району з футболу, а в районному будинку культури  -  35-й Всеукраїнський турнір з дзюдо.