7 грудня 2011року на Голованівщині відзначено День місцевого самоврядування

Урочистості до Дня місцевого самоврядування

7 грудня 2011року у залі засідань  Голованівської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення в Україні  Дня місцевого самоврядування за участю  депутатів місцевих рад району,  сільських та селищних голів, посадових  осіб місцевого самоврядування,  керівників  управлінь та відділів районної державної адміністрації, районної ради, представників районних ЗМІ.

Урочисте зібрання розпочалося із вітальних виступів голови районної державної адміністрації Олександра  Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна.

Вітаючи депутатський корпус і працівників органів місцевого самоврядування, голова районної ради підкреслив, що працівники місцевого самоврядування району, депутати районної ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. Відмітив, що сьогодні є порозуміння між усіма гілками влади району. Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько -  політичні питання. Подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Голованівщині та побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій роботі.

Подяку від імені громади Голованівського району за вагомий внесок, соціально-економічний розвиток району вручено голові Голованівської районної ради Олексію Чушкіну.

О. Чушкін та О. Яровий вручили найкращим представникам місцевого самоврядування району обласні та районні  нагороди.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування області, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено Грамотою Кіровоградської обласної ради Володимира Козака – заступника голови Голованівської районної ради та Аллу Ковтун  – начальника відділу з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату Голованівської районної ради. Почесною грамотою Голованівської районної ради та районної державної адміністрації – Узенюк Надію Володмирівну, секретаря Липовеньської сільської ради, Пташника Михайла Васильовича, Лебединського сільського голову, Піскорського Валерія Вікторовича, депутата Голованівської районної ради 6 скликання, Осадчука Владислава Івановича, депутата Голованівської районної ради 6 скликання. Грамотами та Подяками Голованівської районної ради та районної державної адміністрації відзначено  12 осіб – депутатів районної, селищних та сільських рад, посадових осіб місцевого самоврядування району.

Учасниками  художньої самодіяльності районного будинку культури та Голованівської дитячої школи мистецтв підготовлено святкову концертну програму.